Atribuită Anunț de participare adjudecat cu 0,4% sub estimat

AMENAJARE TROTUARE, RIGOLE ȘI ACCESE ÎN LOCALITATEA OIEJDEA, COMUNA GALDA DE JOS, JUDEȚUL ALBA

Număr anunț
SCN1046944
Autoritate contractantă
Comuna Galda de Jos (Consiliul Local Galda de Jos), Jud. Alba (CUI 4561928)
Furnizor / câștigător
DOMICA SRL (CUI 10125516)
Cod CPV
45233161-5 · Lucrari de constructii de trotuare (Rev.2)
Tip contract
Lucrari
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Procedura simplificata
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.990.924,51 RON
Valoare atribuită
1.983.200 RON 0,4% sub estimat
Data publicării
28.06.2019 16:57
Anunț de atribuire
SCNA1023404
Termen limită
16.07.2019 15:00
Documentație de atribuire
DF1053406

Documente

Documentația de atribuire
DUAE

Participanți · 1 ofertă

Oferta 1 Câștigător Asociere
Ofertant lider
DOMICA SRL CUI RO 10125516
Asociați 1
2 GMG CONSTRUCT SRL CUI RO 20713580

Valoare atribuită

1.983.200 RON

din 1.990.924,51 RON estimat 0,4%

Adjudecat la 99,6% din estimat · economie 7.724,51 RON

Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.