Atribuită
Anunț de participare
dispozitiv pentru antrenarea membrelor inferioare din cadrul schemelor functionale de deplasare, cu elemente de facilitare a mersului si sistem computerizat de bio-feedback si aparat de electroterapie cu doua canale
- Număr anunț
- CN1015409
- Autoritate contractantă
- INSTITUTUL NATIONAL DE RECUPERARE, MEDICINA FIZICA SI BALNEOCLIMATOLOGIE (CUI 4266006)
- Furnizor / câștigător
- AVN SALES CONSULTING S.R.L. (CUI 19635098)
- Cod CPV
- 33197000-7 · Echipament medical computerizat (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Licitatie deschisacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.546.218,48 RON
- Valoare atribuită
- 1.545.500 RON
- Data publicării
- 25.09.2019 02:07
- Anunț de atribuire
- CAN1024935
- Termen limită
- 28.10.2019 15:00
- Număr TED (JOUE)
- 2019/S 185-449960
- Documentație de atribuire
- DF1063551
Documente
Documentația de atribuire
Participanți · 1 ofertă
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant lider
AVN SALES CONSULTING S.R.L. CUI 19635098
Valoare atribuită
1.545.500 RON
din 1.546.218,48 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro