Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 4,3% sub estimat
Executia lucrarilor de constructie pentru obiectivul de investitie ,,Reabilitare şi modernizare Școală Gimnazială Nicolae Russu nr. 228 în comuna Sita Buzăului, judeţul Covasna''
- Număr anunț
- SCN1046875
- Autoritate contractantă
- COMUNA SITA BUZAULUI (CUI 4404460)
- Furnizor / câștigător
- ELECTROPRECIZIA A.G. SRL (CUI 25609735)
- Cod CPV
- 45210000-2 · Lucrari de constructii de cladiri (Rev.2)
- Tip contract
- Lucrari
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Procedura simplificatacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.915.257 RON
- Valoare atribuită
- 1.833.562,08 RON 4,3% sub estimat
- Data publicării
- 28.06.2019 09:45
- Anunț de atribuire
- SCNA1048943
- Termen limită
- 16.07.2019 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1053449
Documente
Documentația de atribuire
- 4.Modele de FORMULARE-semnat.doc.p7m
- Arhitectura-semnat.rar.p7s
- Contract - cadru de lucrari - Scoala Gimnaziala Nicolae Russu-semnat.doc.p7s
- Electrice-semnat.rar.p7s
- FisaDate_DF1053449.pdf
- Rezistenta-semnat.rar.p7s
- Sanitare-semnat.rar.p7s
- SITARF1-semnat.PDF.p7s
- SITARF2-semnat.PDF.p7s
- SITARF3-semnat.PDF.p7s
- SITARF4-semnat.PDF.p7s
- SSI-semnat.rar.p7s
- Termice-semnat.rar.p7s
DUAE
Participanți · 2 oferte
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant lider
ELECTROPRECIZIA A.G. SRL CUI RO 25609735
Oferta 2
Individuala
Ofertant lider
"BAUMEISTER" SRL CUI RO11826785
Valoare atribuită
1.833.562,08 RON
din 1.915.257 RON estimat
4,3%
Adjudecat la 95,7% din estimat · economie 81.694,92 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.