Atribuită
Anunț de participare
Contract de furnizare "Defibrilator cu monitorizare EKG si pacing extern"
- Număr anunț
- SCN1046867
- Autoritate contractantă
- SPITALUL DE URGENTA AL MAI "PROF. DR. DIMITRIE GEROTA"BUCURESTI (CUI 4283767)
- Furnizor / câștigător
- MEDIST IMAGING & P.O.C. SRL (CUI 24205100)
- Cod CPV
- 33182100-0 · Defibrilator (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Procedura simplificatacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 183.025,20 RON
- Valoare atribuită
- 183.000 RON
- Data publicării
- 28.06.2019 09:17
- Anunț de atribuire
- SCNA1021622
- Termen limită
- 09.07.2019 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1053436
Documente
Documentația de atribuire
- CAIETD~1.PDF
- DECLAR~1.PDF
- DUAE.pdf
- FisaDate_DF1053436.pdf
- Formulare si modele-semnat.pdf
- Model contract de furnizare-semnat.pdf
- SPECIF~1.PDF
DUAE
Participanți · 3 oferte
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant lider
MEDIST IMAGING & P.O.C. SRL CUI RO 24205100
Oferta 2
Individuala
Ofertant lider
LIAMED SRL CUI RO 10188824
Oferta 3
Individuala
Ofertant lider
MEDICAL DEVICE STORE SRL CUI RO36765608
Valoare atribuită
183.000 RON
din 183.025,20 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro