Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 1,0% sub estimat
„Multifunctionale laser A4, monocrom 33 buc. ” şi „Multifunctionale A3- 6 buc”
- Număr anunț
- SCN1046862
- Autoritate contractantă
- Directia Generala Regionala a Finantelor Publice Iasi (CUI 4540186)
- Furnizor / câștigător
- SMART CHOICE SRL (CUI 17491492)
- Cod CPV
- 30121100-4 · Fotocopiatoare (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Procedura simplificatacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 262.184,88 RON
- Valoare atribuită
- 259.440 RON 1,0% sub estimat
- Data publicării
- 28.06.2019 09:08
- Anunț de atribuire
- SCNA1021061
- Termen limită
- 15.07.2019 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1053373
Documente
Documentația de atribuire
DUAE
Participanți · 1 ofertă
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant lider
SMART CHOICE SRL CUI RO 17491492
Valoare atribuită
259.440 RON
din 262.184,88 RON estimat
1,0%
Adjudecat la 99,0% din estimat · economie 2.744,88 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.