Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 30,3% sub estimat
Cartuse de toner
- Număr anunț
- SCN1046861
- Autoritate contractantă
- SNTFC ,,CFR CALATORI" SA (CUI RO11054545)
- Furnizor / câștigător
- VIC INSERO SRL (CUI 29099973)
- Cod CPV
- 30125100-2 · Cartuse de toner (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Procedura simplificatacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 49.461,77 RON
- Valoare atribuită
- 34.480 RON 30,3% sub estimat
- Data publicării
- 28.06.2019 09:05
- Anunț de atribuire
- SCNA1021289
- Termen limită
- 10.07.2019 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1053453
Documente
Documentația de atribuire
- ANEXA C Cantitati SNTFC 33_2019-semnat.docx.p7s
- ANEXA D Instructiuni SNTFC 33_2019-semnat.docx.p7s
- CS nr.DTH7_7_197_07.05.2019-semnat.pdf.p7s
- FisaDate_DF1053453.pdf
- Formulare SNTFC 33_2019-semnat.docx.p7s
- Model contr. furniz -Cartuse de toner-semnat.pdf.p7s
DUAE
Participanți · 4 oferte
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant lider
VIC INSERO SRL CUI RO 29099973
Oferta 2
Individuala
Ofertant lider
MEDA CONSULT SRL CUI RO 15730038
Oferta 3
Individuala
Ofertant lider
UNION CO SRL CUI RO 16591086
Valoare atribuită
34.480 RON
din 49.461,77 RON estimat
30,3%
Adjudecat la 69,7% din estimat · economie 14.981,77 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.