Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 2,5% sub estimat
Multimetru numeric
- Număr anunț
- CN1012678
- Autoritate contractantă
- COMPANIA NATIONALA DE TRANSPORT AL ENERGIEI ELECTRICE "TRANSELECTRICA" S.A. (CUI RO13328043)
- Furnizor / câștigător
- ARC BRASOV SRL (CUI 1112975)
- Cod CPV
- 38341300-0 · Instrumente de masurare a marimilor electrice (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Licitatie deschisacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 24.000 RON
- Valoare atribuită
- 23.400 RON 2,5% sub estimat
- Data publicării
- 01.07.2019 15:53
- Anunț de atribuire
- CAN1022240
- Termen limită
- 16.08.2019 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1053681
Documente
Documentația de atribuire
- CS Multimetru numeric.pdf.p7s
- Draft contract Multimetru.pdf.p7s
- FisaDate_DF1053681.pdf
- Formulare Multimetru.pdf.p7s
- Instructiuni ofertanti Multimetru.pdf.p7s
DUAE
Participanți · 1 ofertă
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant lider
ARC BRASOV SRL CUI RO 1112975
Valoare atribuită
23.400 RON
din 24.000 RON estimat
2,5%
Adjudecat la 97,5% din estimat · economie 600 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.