Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 0,7% sub estimat
Interconectare PL Nasaud la reteaua LAN existenta
- Număr anunț
- SCN1015671
- Autoritate contractantă
- DISTRIBUȚIE ENERGIE ELECTRICĂ ROMANIA S.A. (CUI RO14476722)
- Cod CPV
- 45232332-8 · Lucrari auxiliare de telecomunicatii (Rev.2)
- Tip contract
- Lucrari
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Procedura simplificatacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 173.694,01 RON
- Valoare atribuită
- 172.465,46 RON 0,7% sub estimat
- Data publicării
- 11.09.2018 12:28
- Anunț de atribuire
- SCNA1011647
- Termen limită
- 23.10.2018 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1023080
Documente
Documentația de atribuire
- Anexa la caietul de sarcini.pdf.p7s
- Devize fara valori.pdf.p7s
- FisaDate_DF1023080.pdf
- formulare.doc.p7s
- MEM PTCS NASAUD.pdf.p7s
- Model contract de executie lucrari.doc.p7s
- PARTE SCRISA NASAUDptcs.pdf.p7s
- planse.zip.p7s
DUAE
Participanți · 1 ofertă
Oferta 1
Individuala
Ofertant
ELECTRO-URSA SERVCOM SRL CUI RO 7782958
Valoare atribuită
172.465,46 RON
din 173.694,01 RON estimat
0,7%
Adjudecat la 99,3% din estimat · economie 1.228,55 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.