Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 0,3% sub estimat
REABILITARE TERMICA A CLADIRILOR SPITALULUI ORASENESC BUHUSI - cod SMIS 114077
- Număr anunț
- SCN1015654
- Autoritate contractantă
- ORASUL BUHUSI (CUI 4535953)
- Furnizor / câștigător
- CONEXTRUST SA (CUI 947730)
- Cod CPV
- 45215140-0 · Lucrari de constructii de unitati spitalicesti (Rev.2)
- Tip contract
- Lucrari
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Procedura simplificatacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 4.489.826,24 RON
- Valoare atribuită
- 4.476.820,43 RON 0,3% sub estimat
- Data publicării
- 11.09.2018 11:46
- Anunț de atribuire
- SCNA1010128
- Termen limită
- 05.11.2018 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1023027
Documente
Documentația de atribuire
- 10,A8.pdf.p7s
- 10.BREVIAR DE CALCUL TERMICE.pdf.p7s
- 10,D02.PDF.p7s
- 11,A9.PDF.p7s
- 11Breviar de calcul electrice.PDF.p7s
- 11,D03.PDF.p7s
- 1.1Fisa responsabilitati sanitare.PDF.p7s
- 12,A10.pdf.p7s
- 12.caiet de sarcini arhitectura.pdf.p7s
- 12,D04.PDF.p7s
- 1.2FISA RESP TERMICE.pdf.p7s
- 13,A11.pdf.p7s
- 13.caiet de sarcini structura.pdf.p7s
- 13,D05.PDF.p7s
- 14,A12.pdf.p7s
- 14.Caiet de sarcini sanitare .PDF.p7s
- 14,D06.PDF.p7s
- 15,A13.pdf.p7s
- 15.CS termice.pdf.p7s
- 15,D07.PDF.p7s
- 16,A14.pdf.p7s
- 16.Caiet de sarcini electrice.PDF.p7s
- 16,D08.PDF.p7s
- 17.A1.1.pdf.p7s
- 17,D09.PDF.p7s
- 17.Documentatie economica fara preturi.pdf.p7s
- 18,A2.1.pdf.p7s
- 18.grafic general.pdf.p7s
- 18,IS08.pdf.p7s
- 19,A3.1.pdf.p7s
- 19,IT08.pdf.p7s
- 19.Program de urmarire si control.pdf.p7s
- 1.A0,0.pdf.p7s
- 1,A15.1.PDF.p7s
- 1. prima pagina.pdf.p7s
- 20,A4.1.pdf.p7s
- 20.E11.PDF.p7s
- 20.referate verificare.pdf.p7s
- 21,A5.1.pdf.p7s
- 21,E12.PDF.p7s
- 22,A6.1.pdf.p7s
- 23,A7.1.pdf.p7s
- 24,A8.1.pdf.p7s
- 25,A9,1.pdf.p7s
- 26,A10.1.pdf.p7s
- 27,A11.1.pdf.p7s
- 28,A12.1.pdf.p7s
- 29,A13.1.pdf.p7s
- 2.A0,1.pdf.p7s
- 2,A16,1.PDF.p7s
- 2.memoriu tehnic general.pdf.p7s
- 30,A14.1.pdf.p7s
- 3,A17,1.PDF.p7s
- 3.A1.pdf.p7s
- 3.memoriu de arhitectura.pdf.p7s
- 4,A18,1.PDF.p7s
- 4.A2.pdf.p7s
- 4.memoriu structura.pdf.p7s
- 5,A19.1.pdf.p7s
- 5.A3.pdf.p7s
- 5.Memoriu tehnic sanitare.PDF.p7s
- 6,A20,1.PDF.p7s
- 6.A4.pdf.p7s
- 6.MEMORIU TERMICE.pdf.p7s
- 7,A21.1.pdf.p7s
- 7.A5.pdf.p7s
- 7.Memoriu tehnic electrice.PDF.p7s
- 8,A22,1.PDF.p7s
- 8.A6.pdf.p7s
- 8.breviar de calcul structura.pdf.p7s
- 9.A7.pdf.p7s
- 9,D01.PDF.p7s
- BREVIAR CALCUL INSTALATII SANITARE (1).PDF.p7s
- Caiet de sarcini lucrari 3.1B spital.PDF.p7s
- E01.pdf.p7s
- E02.pdf.p7s
- E03.pdf.p7s
- E04.pdf.p7s
- E05.pdf.p7s
- E06.pdf.p7s
- E07.pdf.p7s
- E08.pdf.p7s
- E09.PDF.p7s
- E10.PDF.p7s
- FisaDate_DF1023027.pdf
- IS01.PDF.p7s
- IS02.PDF.p7s
- IS03.PDF.p7s
- IS04.PDF.p7s
- IS05.PDF.p7s
- IS06.PDF.p7s
- IS07.pdf.p7s
- IT01.pdf.p7s
- IT02.pdf.p7s
- IT03.pdf.p7s
- IT04.pdf.p7s
- IT05.pdf.p7s
- IT06.pdf.p7s
- IT 07.pdf.p7s
- MODEL_FORMULARE.docx.p7s
- R01,1.pdf.p7s
- R01,2.pdf.p7s
- R01,3.pdf.p7s
- R01.4.PDF.p7s
- R02.PDF.p7s
- R03.PDF.p7s
- R04.PDF.p7s
- R05.PDF.p7s
- R06.PDF.p7s
- R07.PDF.p7s
- R08.PDF.p7s
- R09.PDF.p7s
DUAE
Participanți · 1 ofertă
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant
CONEXTRUST SA CUI RO 947730
Valoare atribuită
4.476.820,43 RON
din 4.489.826,24 RON estimat
0,3%
Adjudecat la 99,7% din estimat · economie 13.005,81 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.