Atribuită Anunț de participare adjudecat cu 4,3% sub estimat

Lucrari de executie la obiectivul de investitii „Consolidarea amplasamentului afectat de alunecări de teren situate în vecinătatea depozitului de deseuri Husi”

Număr anunț
SCN1046978
Autoritate contractantă
JUDETUL VASLUI (CUI 3394171)
Furnizor / câștigător
NOMIS 2003 SRL (CUI 15193295)
Cod CPV
45262600-7 · Diverse lucrari specializate de constructii (Rev.2)
Tip contract
Lucrari
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Procedura simplificata
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.442.520 RON
Valoare atribuită
1.380.350,98 RON 4,3% sub estimat
Data publicării
01.07.2019 09:05
Anunț de atribuire
SCNA1023299
Termen limită
25.07.2019 15:00
Documentație de atribuire
DF1053455

Documente

Documentația de atribuire
DUAE

Participanți · 2 oferte

Oferta 1 Câștigător Asociere
Ofertant lider
NOMIS 2003 SRL CUI RO 15193295
Asociați 1
Oferta 2 Individuala
Ofertant lider
DRUM CONSTRUCT SRL CUI RO 23580950

Valoare atribuită

1.380.350,98 RON

din 1.442.520 RON estimat 4,3%

Adjudecat la 95,7% din estimat · economie 62.169,02 RON

Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.