Atribuită Anunț de participare adjudecat cu 0,2% sub estimat

MIXTURI ASFALTICE

Număr anunț
SCN1046977
Autoritate contractantă
Apavital SA Iasi (CUI 1959768)
Furnizor / câștigător
CITADIN SA (CUI 15946407)
Cod CPV
44113620-7 · Asfalt (Rev.2)
Tip contract
Furnizare
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Procedura simplificata
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
200.910 RON
Valoare atribuită
200.424 RON 0,2% sub estimat
Data publicării
01.07.2019 09:04
Anunț de atribuire
SCNA1020941
Termen limită
15.07.2019 15:00
Documentație de atribuire
DF1053662

Documente

Documentația de atribuire
DUAE

Participanți · 1 ofertă

Oferta 1 Câștigător Individuala
Ofertant lider
CITADIN SA CUI RO 15946407

Valoare atribuită

200.424 RON

din 200.910 RON estimat 0,2%

Adjudecat la 99,8% din estimat · economie 486 RON

Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.