Atribuită Anunț de participare adjudecat cu 0,5% sub estimat

Servicii de dezvoltare software

Număr anunț
SCN1046960
Autoritate contractantă
SECTOR 3 (PRIMARIA SECTOR 3 BUCURESTI) (CUI 4420465)
Furnizor / câștigător
INDUSTRIAL SOFTWARE SRL (CUI 10329907)
Cod CPV
72212771-4 · Servicii de dezvoltare de software utilitar general (Rev.2)
Tip contract
Servicii
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Procedura simplificata
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
458.498,66 RON
Valoare atribuită
456.038 RON 0,5% sub estimat
Data publicării
01.07.2019 08:04
Anunț de atribuire
SCNA1024105
Termen limită
18.07.2019 15:00
Documentație de atribuire
DF1053691

Documente

Documentația de atribuire
DUAE

Loturi (6)

Estimat: 458.498,66 RON Adjudecat: 456.038 RON
LotObiectEstimatCâștigătorAdjudecat
1 Modul de urbanism functionalitati suplimentare, aplicatie Arhiv… 40.500 RON INDUSTRIAL SOFTWARE S.R.L. 40.500 RON
2 Extinderea aplicatiei de managementul documentelor cu modul de … 171.360 RON INDUSTRIAL SOFTWARE S.R.L. 171.360 RON
3 Servicii de integrare a aplicatiei de taxe si impozite cu aplic… 75.000 RON S.C. INTEGRISOFT SOLUTIONS S.R.L. 73.770 RON ↓1,6%
4 Servicii de integrare a aplicatiei de taxe si impozite cu modul… 30.000 RON INTEGRISOFT SOLUTIONS 28.770 RON ↓4,1%
5 Servicii de interogare si integrare a aplicatiilor economice cu… 45.000 RON Prosoft++ S.R.L. 45.000 RON
6 Modul de management al activitatilor 96.638,66 RON INDUSTRIAL SOFTWARE S.R.L. 96.638 RON

Participanți · 3 oferte

Oferta 1 Câștigător Individuala
Ofertant lider
PROSOFT++ SRL CUI RO 5831590
Oferta 2 Câștigător Individuala
Ofertant lider
Oferta 3 Câștigător Individuala
Ofertant lider

Valoare atribuită

456.038 RON

din 458.498,66 RON estimat 0,5%

Adjudecat la 99,5% din estimat · economie 2.460,66 RON

Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.