Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Lucrari de reabilitare spatii Spital CF CT. Bd 1Mai conform ANUNT NR:ADV1524035
- Număr anunț
- DA40623542
- Autoritate contractantă
- SPITAL CLINIC CAI FERATE CONSTANTA (CUI 4210790)
- Furnizor / câștigător
- NAVIMAX SOLUTIONS S.R.L. (CUI 44965097)
- Cod CPV
- 45453000-7 · Lucrari de reparatii generale si de renovare (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 100.168,46 RON
- Valoare atribuită
- 100.168,46 RON
- Data publicării
- 15.06.2026 10:23
- Termen limită
- 20.06.2026 17:00
- Data finalizării
- 18.06.2026 09:18
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
100.168,46 RON
din 100.168,46 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro