În evaluare
Anunț de participare
Proiectare și executie de lucrări în cadrul proiectului „Renovare energetică moderată a imobilului C1 – Sediul Miercurea Ciuc al U.M. 0623 Brașov”
- Număr anunț
- SCN1180098
- Autoritate contractantă
- UM 0929 Bucuresti (CUI 13624359)
- Cod CPV
- 45000000-7 · Lucrari de constructii (Rev.2)
- Tip contract
- Lucrari
- Stare
- În evaluareTermenul de depunere a trecut, dar SEAP încă listează procedura în desfășurare: ofertele sunt în evaluare.
- Tip procedură
- Procedura simplificatacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 10.341.750 RON
- Data publicării
- 22.09.2026 10:51
- Termen limită
- 20.10.2026 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1280813
Documente
Documentația de atribuire
- Anexa CS - DALI partea III-semnat.rar.p7s
- Anexa CS - DALI partea II.part1-semnat.rar.p7s
- Anexa CS - DALI partea II.part2-semnat.rar.p7s
- Anexa CS - DALI partea II.part3-semnat.rar.p7s
- Anexa CS - DALI - partea I-semnat.rar.p7s
- Instructiuni_ofertanti_FisaDate_DF1280813.pdf
- Sectiunea B Caiet de sarcini P+E_Corp C1-semnat.doc.p7s
- Sectiunea C Proiect contract lucrari-semnat.docx.p7s
- Sectiunea D Formulare-semnat.doc.p7s
Clarificări & decizii (1)
-
12.10.2026 16:30Raspuns consolidat la solicitarile de clarificareRaspuns consolidat
Participanți · 8 oferte
Oferta 1
Asociere
Ofertant lider
NILITEN CONSTRUCTII SRL CUI RO30748403
Asociați 1
EDIFICIA CONCEPT S.R.L. CUI 45757906
Subcontractanți 8
AUA TECH SUPPORT SRL CUI 31532180
AXIS AG S.R.L. CUI 36562379
GEOALFY PROIECT S.R.L. CUI 47732339
GEOVISIONS SRL CUI RO26115411
KMK IGNI-COMPANY SRL CUI RO 25309487
PROFAUT S.R.L. CUI 35694452
STONE STUDIO S.R.L. CUI 50480770
TERRA-COM SRL CUI RO 4845270
Oferta 2
Asociere
Ofertant lider
TECTUM COMPANY SA CUI RO 6314053
Asociați 1
CUBICON INVEST SRL CUI RO 23244918
Oferta 3
Individuala
Ofertant lider
TERMOLANG SRL CUI RO 12915163
Subcontractanți 4
BALÁZS PROIECT CUI 27543343
EURO-TOP CONSTRUCT SRL CUI 22683842
PECTA SRL CUI RO18485731
URBAN DESIGN SRL CUI RO 8686401
Valoare estimată
10.341.750 RON
Deschise acum pe acest cod
Peste 500 licitații deschise pe 45000000-7 · Lucrari de constructii (Rev.2)
Vezi-le pe cele deschise Anunță-mă când apare una nouă — cont gratuitDin ghidul licitațiilor
Din ghidul licitațiilor
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.