Atribuită Anunț de participare adjudecat cu 9,5% sub estimat

Achizitie imprimante laser A4 duplex si multifunctionale de retea.

Număr anunț
SCN1047192
Autoritate contractantă
DIRECTIA GENERALA REGIONALA A FINANTELOR PUBLICE CLUJ-NAPOCA (CUI 4426336)
Furnizor / câștigător
TOP TECH (CUI 2114184)
Cod CPV
30232110-8 · Imprimante laser (Rev.2)
Tip contract
Furnizare
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Procedura simplificata
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
580.670,80 RON
Valoare atribuită
525.400 RON 9,5% sub estimat
Data publicării
02.07.2019 16:24
Anunț de atribuire
SCNA1024312
Termen limită
18.07.2019 15:00
Documentație de atribuire
DF1053887

Documente

Documentația de atribuire
DUAE

Participanți · 3 oferte

Oferta 1 Câștigător Individuala
Ofertant lider
TOP TECH CUI RO 2114184
Oferta 2 Individuala
Ofertant lider
Oferta 3 Individuala
Ofertant lider

Valoare atribuită

525.400 RON

din 580.670,80 RON estimat 9,5%

Adjudecat la 90,5% din estimat · economie 55.270,80 RON

Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.