Atribuită Anunț de participare adjudecat cu 0,1% sub estimat

Achiziţie de sistem de programare pentru prelucrarea informațiilor senzoriale format din aplicații software pentru înregistrarea și analiza mișcărilor ochiului, pentru proiectul de cercetare PN-III-P1-1.2-PCCDI-2017-0290.

Număr anunț
CN1015492
Autoritate contractantă
UNIVERSITATEA CRAIOVA (CUI 4553380)
Furnizor / câștigător
AS COMPUTER CRAIOVA SRL (CUI 6779113)
Cod CPV
48000000-8 · Pachete software si sisteme informatice (Rev.2)
Tip contract
Furnizare
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Licitatie deschisa
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
56.743,70 RON
Valoare atribuită
56.680 RON 0,1% sub estimat
Data publicării
25.09.2019 12:38
Anunț de atribuire
CAN1024772
Termen limită
28.10.2019 15:00
Documentație de atribuire
DF1063891

Documente

Documentația de atribuire
DUAE

Participanți · 1 ofertă

Oferta 1 Câștigător Individuala
Ofertant lider

Valoare atribuită

56.680 RON

din 56.743,70 RON estimat 0,1%

Adjudecat la 99,9% din estimat · economie 63,70 RON

Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.