Atribuită Anunț de participare adjudecat cu 0,1% sub estimat

REABILITARE SI MODERNIZARE UNITATE SANITARA, IN COMUNA CUZA VODA, JUDETUL CALARASI

Număr anunț
SCN1047153
Autoritate contractantă
COMUNA CUZA VODA (PRIMARIA CUZA VODA, JUDETUL CALARASI) (CUI 3796896)
Furnizor / câștigător
DECORA REZIDENT SRL (CUI 30788920)
Cod CPV
45453000-7 · Lucrari de reparatii generale si de renovare (Rev.2)
Tip contract
Lucrari
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Procedura simplificata
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
738.154,23 RON
Valoare atribuită
737.416,05 RON 0,1% sub estimat
Data publicării
02.07.2019 14:56
Anunț de atribuire
SCNA1025190
Termen limită
18.07.2019 15:00
Documentație de atribuire
DF1046414

Documente

Documentația de atribuire
DUAE

Participanți · 1 ofertă

Oferta 1 Câștigător Asociere
Ofertant lider
DECORA REZIDENT SRL CUI RO 30788920
Asociați 1
TUDOR ARHCONS SRL CUI 32757548

Valoare atribuită

737.416,05 RON

din 738.154,23 RON estimat 0,1%

Adjudecat la 99,9% din estimat · economie 738,18 RON

Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.