Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 0,1% sub estimat
„Servicii de exploatare forestieră masă lemnoasă toate fazele până la drum auto”
- Număr anunț
- SCN1047147
- Autoritate contractantă
- COMUNA RUSII MUNTI (CUI 4728156)
- Furnizor / câștigător
- BRAT VALMS SERVICE TUR S.R.L. (CUI 39164009)
- Cod CPV
- 77211100-3 · Servicii de exploatare forestiera (Rev.2)
- Tip contract
- Servicii
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Procedura simplificatacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 95.816,43 RON
- Valoare atribuită
- 95.732,92 RON 0,1% sub estimat
- Data publicării
- 02.07.2019 14:24
- Anunț de atribuire
- SCNA1021103
- Termen limită
- 16.07.2019 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1053833
Documente
Documentația de atribuire
- 4. Clauze Contractuale.docx.p7s
- 5. Modele de formulare.docx.p7s
- caiet de sarcini v3.rar.p7s
- FisaDate_DF1053833.pdf
DUAE
Loturi (2)
Estimat: 95.816,43 RON Adjudecat: 95.732,92 RON
| Lot | Obiect | Estimat | Câștigător | Adjudecat |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Partida 6315 | 22.208,03 RON | BRAT VALMS SERVICE TUR SRL | 95.732,92 RON |
| 2 | Partida 6314 | 73.608,40 RON | — |
Participanți · 1 ofertă
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant lider
BRAT VALMS SERVICE TUR S.R.L. CUI RO 39164009
Valoare atribuită
95.732,92 RON
din 95.816,43 RON estimat
0,1%
Adjudecat la 99,9% din estimat · economie 83,51 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.