Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Garnitura etansare pentru schimbatore caldura
- Număr anunț
- DA40644391
- Autoritate contractantă
- COMPANIA LOCALA DE TERMOFICARE COLTERM SA - În Insolvență (CUI RO16063013)
- Furnizor / câștigător
- PRO TEHNIC S.R.L. (CUI RO15124236)
- Cod CPV
- 34312500-2 · Garnituri de etansare (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 6.385 RON
- Valoare atribuită
- 6.385 RON
- Data publicării
- 17.06.2026 09:03
- Termen limită
- 23.06.2026 17:00
- Data finalizării
- 18.06.2026 09:40
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
6.385 RON
din 6.385 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro