Atribuită
Anunț de participare
Execuția lucrărilor de construcție a centrului medical în localitatea Saligny în cadrul proiectului "Construire și dotare centru medical în comuna Saligny, județul Constanta"
- Număr anunț
- SCN1047098
- Autoritate contractantă
- COMUNA SALIGNY (CUI RO16384773)
- Furnizor / câștigător
- PEGAS IMPEX SRL (CUI 7435983)
- Cod CPV
- 45215120-4 · Lucrari de constructii de cladiri pentru servicii medicale specializate (Rev.2)
- Tip contract
- Lucrari
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Procedura simplificatacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 2.120.148,55 RON
- Valoare atribuită
- 2.168.109,50 RON
- Data publicării
- 02.07.2019 08:41
- Anunț de atribuire
- SCNA1025198
- Termen limită
- 22.07.2019 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1053717
Documente
Documentația de atribuire
- 01. Arhitectura.7z.p7s
- 02. Structura - partea 1.7z.p7s
- 02. Structura - partea 2.7z.p7s
- 03.P.O.E..pdf.p7s
- 04. Instalatii sanitare.7z.p7s
- 05. Instalatii termice.7z.p7s
- 06. Instalatii electrice.7z.p7s
- 07. Grafic de executie.pdf.p7s
- 09.Plan de sanatate si securitate partea 1.pdf.p7s
- 09.Plan de sanatate si securitate partea 2.pdf.p7s
- 10. Dotari.7z.p7s
- 11. Antemasuratori.pdf.p7s
- 12.Deviz zero (cu formulare F4, F5 pentru echipamentele care se scot la licitatie) .pdf.p7s
- caiet de sarcini.PDF.p7s
- contract.PDF.p7s
- FisaDate_DF1053717.pdf
- instructiuni pt ofertanti.PDF.p7s
- PD.7z.p7s
- Sectiunea 5_MODELE FORMULARE.doc.p7s
DUAE
Participanți · 2 oferte
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant lider
PEGAS IMPEX SRL CUI RO 7435983
Oferta 2
Individuala
Ofertant lider
MARALY UNIVERSAL SRL CUI Ro18565334
Subcontractanți 1
UTILITĂŢI PUBLICE CERNAVODĂ SRL CUI 27477177
Valoare atribuită
2.168.109,50 RON
din 2.120.148,55 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro