Atribuită Anunț de participare adjudecat cu 50,0% sub estimat

Servicii de colectare transport si eliminare finala a deseurilor medicale

Număr anunț
CN1012544
Autoritate contractantă
SPITAL CLINIC JUDETEAN DE URGENTA ORADEA (CUI 4208498)
Furnizor / câștigător
STERICYCLE ROMANIA S.R.L. (CUI 15071999)
Cod CPV
90524100-7 · Servicii de colectare a deseurilor spitalicesti (Rev.2)
Tip contract
Servicii
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Licitatie deschisa
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
6.804.000 RON
Valoare atribuită
3.400.456,50 RON 50,0% sub estimat
Data publicării
02.07.2019 01:50
Anunț de atribuire
CAN1024035
Termen limită
23.09.2019 15:00
Număr TED (JOUE)
2019/S 125-305779
Documentație de atribuire
DF1053324

Documente

Documentația de atribuire
DUAE

Participanți · 1 ofertă

Oferta 1 Câștigător Individuala
Ofertant lider
Subcontractanți 1
FINANCIAR URBAN SRL CUI RO 15343880

Valoare atribuită

3.400.456,50 RON

din 6.804.000 RON estimat 50,0%

Adjudecat la 50,0% din estimat · economie 3.403.543,50 RON

Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.