Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 26,3% sub estimat
Servicii de intretinere si reparatii statii de lucru, periferice adiacente si retea pentru CNE Cernavoda
- Număr anunț
- CN1012575
- Autoritate contractantă
- Societatea Nationala NUCLEARELECTRICA S.A. (CUI 10874881)
- Furnizor / câștigător
- GMB COMPUTERS SRL (CUI 1887661)
- Cod CPV
- 50312000-5 · Repararea si intretinerea echipamentului informatic (Rev.2)
- Tip contract
- Servicii
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Licitatie deschisacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 4.200.000 RON
- Valoare atribuită
- 3.095.958,72 RON 26,3% sub estimat
- Data publicării
- 02.07.2019 01:45
- Anunț de atribuire
- CAN1026117
- Termen limită
- 14.08.2019 15:00
- Număr TED (JOUE)
- 2019/S 125-306973
- Documentație de atribuire
- DF1053511
Documente
Documentația de atribuire
- Caiet de sarcini - Servicii de intretinere si reparatii tehnica de calcul.pdf.p7s
- FisaDate_DF1053511.pdf
- Formulare - servicii de intretinere si reparatii tehnica de calcul.doc.p7s
- Partea IV-Propunere Acord cadru-tehnica de calcul_V1 10.06.doc.p7s
DUAE
Participanți · 1 ofertă
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant lider
GMB COMPUTERS SRL CUI RO 1887661
Valoare atribuită
3.095.958,72 RON
din 4.200.000 RON estimat
26,3%
Adjudecat la 73,7% din estimat · economie 1.104.041,28 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.