Ofertă acceptată Cumpărare directă

Rulou gazon - R455

Număr anunț
DA40647055
Autoritate contractantă
R13962147 Consiliul Local Baia Mare Serviciul Public Ambient Urban
Furnizor / câștigător
GREENFARM SRL (CUI 23719502)
Cod CPV
03110000-5 · Produse agricole, produse horticole si de gradina pentru comercializare (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.026,80 RON
Valoare atribuită
2.026,80 RON
Data publicării
17.06.2026 11:07
Termen limită
23.06.2026 17:00
Data finalizării
19.06.2026 07:24

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

2.026,80 RON

din 2.026,80 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.