Atribuită
Anunț atribuire
„PROIECT PILOT RETEHNOLOGIZARE STAŢIA 220/110/20 KV ALBA IULIA ÎN CONCEPT DE STAȚIE DIGITALĂ” 3
- Număr anunț
- CAN1174784
- Autoritate contractantă
- COMPANIA NATIONALA DE TRANSPORT AL ENERGIEI ELECTRICE "TRANSELECTRICA" S.A. (CUI RO13328043)
- Cod CPV
- 45232221-7 · Statie electrica de transformare (Rev.2)
- Tip contract
- Lucrari
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Licitatie deschisacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 414.342.925,53 RON
- Valoare atribuită
- 476.070.238,69 RON
- Data anunțului
- 24.09.2026 09:04
- Anunț de participare
- CN1075706
Documente
Anunț de atribuire — documentele, dacă există, se găsesc pe SEAP. Deschide anunțul pe e-licitatie.ro
Participanți · 2 oferte
Oferta 1
Asociere
Ofertant lider
VODAFONE ROMANIA SA CUI RO 8971726
Asociați 1
ELECTROMONTAJ SA CUI RO 566
Subcontractanți 8
ARCTIC STREAM S.A. CUI 38114908
BINBOX GLOBAL SERVICES SRL CUI RO 38305290
EMFOR S.A. CUI RO 12878260
EXIMPROD ENGINEERING S.A. CUI RO 6482146
INTECH SOLUTIONS SRL CUI 31965532
MAGUAY COMPUTERS SRL CUI RO 12167046
SIEMENS ENERGY S.R.L. CUI 41685610
TIAB SA CUI RO 1555115
Oferta 2
Asociere
Ofertant lider
ELECTROMONTAJ CARPATI SA CUI RO 790600
Asociați 4
ASGO TELECOM SRL CUI RO16324461
ENERGY TECHNOLOGIES & SYSTEMS SRL CUI 36815579
RADCOM S.A. CUI RO 3939511
WOMA ECOSERV CONSTRUCT SRL CUI RO22936619
Subcontractanți 1
TIAB SA CUI RO 1555115
Valoare atribuită
476.070.238,69 RON
din 414.342.925,53 RON estimat
Deschise acum pe acest cod
2 licitații deschise pe 45232221-7 · Statie electrica de transformare (Rev.2)
Vezi-le pe cele deschise Anunță-mă când apare una nouă — cont gratuitDin ghidul licitațiilor
Din ghidul licitațiilor
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.