Ofertă acceptată Cumpărare directă

Servetele umede dezinfectante profesionale pentru suprafete 120 bucati/tub KLINTENSIV PEROKLIN WIPES

Număr anunț
DA40662666
Autoritate contractantă
SPITALUL MUNICIPAL "Dr. Eugen Nicoara" REGHIN (CUI 1235218)
Furnizor / câștigător
DNS BIROTICA SRL (CUI RO16310679)
Cod CPV
24455000-8 · Dezinfectanti (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
483,23 RON
Valoare atribuită
483,23 RON
Data publicării
18.06.2026 14:56
Termen limită
23.06.2026 17:00
Data finalizării
19.06.2026 07:13

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

483,23 RON

din 483,23 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.