Atribuită Anunț de participare adjudecat cu 0,2% sub estimat

Achizitie echipamente medicale

Număr anunț
CN1015526
Autoritate contractantă
COMPLEXUL MULTIFUNCTIONAL CARAIMAN (CUI 23410107)
Furnizor / câștigător
LIAMED SRL (CUI 10188824)
Cod CPV
33100000-1 · Echipamente medicale (Rev.2)
Tip contract
Furnizare
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Licitatie deschisa
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
772.388 RON
Valoare atribuită
770.602,24 RON 0,2% sub estimat
Data publicării
02.10.2019 01:48
Anunț de atribuire
CAN1025842
Termen limită
04.11.2019 15:00
Număr TED (JOUE)
2019/S 189-459007
Documentație de atribuire
DF1063970

Documente

Documentația de atribuire
DUAE

Loturi (2)

Estimat: 772.388 RON Adjudecat: 770.602,24 RON
LotObiectEstimatCâștigătorAdjudecat
1 Echipament medical dermatologie - dermatoscop 6.159 RON S.C. ELMED MEDICALS.R.L. 4.602,24 RON ↓25,3%
2 Echipamente medicale fizioterapie 766.229 RON LIAMED 766.000 RON

Participanți · 3 oferte

Oferta 1 Câștigător Individuala
Ofertant lider
LIAMED SRL CUI RO 10188824
Oferta 2 Câștigător Individuala
Ofertant lider
Oferta 3 Individuala
Ofertant lider

Valoare atribuită

770.602,24 RON

din 772.388 RON estimat 0,2%

Adjudecat la 99,8% din estimat · economie 1.785,76 RON

Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.