Atribuită Anunț de participare

Servicii de proiectare, asistenta tehnica din partea proiectantului si executie lucrari pentru obiectivul de investitii : “Punerea in valoare a canalului Iazul Morii, pe strada Frasinet prin amenajarea unui spatiu de recreere”.

Număr anunț
SCN1047293
Autoritate contractantă
MUNICIPIUL BUZAU (CUI 4233874)
Furnizor / câștigător
TROIA PREMIUM CONSTRUCT SRL (CUI 32177290)
Cod CPV
45200000-9 · Lucrari de constructii complete sau partiale si lucrari publice (Rev.2)
Tip contract
Lucrari
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Procedura simplificata
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
3.610.823,57 RON
Valoare atribuită
4.484.273,20 RON
Data publicării
03.07.2019 16:13
Anunț de atribuire
SCNA1022539
Termen limită
02.08.2019 15:00
Documentație de atribuire
DF1054061

Documente

Documentația de atribuire
DUAE

Participanți · 1 ofertă

Oferta 1 Câștigător Asociere
Ofertant lider
Asociați 1

Valoare atribuită

4.484.273,20 RON

din 3.610.823,57 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.