Atribuită Anunț de participare

Lucrări de execuție aferente obiectivului de investiții “Reabilitare si modernizare Scoala Gimnaziala nr. 4, Municipiul Bistrita”’

Număr anunț
SCN1047148
Autoritate contractantă
Municipiul Bistrita (CUI 4347569)
Furnizor / câștigător
AVRIL S.R.L. (CUI 2825969)
Cod CPV
45453000-7 · Lucrari de reparatii generale si de renovare (Rev.2)
Tip contract
Lucrari
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Procedura simplificata
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
17.865.782,94 RON
Valoare atribuită
18.540.383,69 RON
Data publicării
03.07.2019 12:24
Anunț de atribuire
SCNA1026556
Termen limită
25.07.2019 15:00
Documentație de atribuire
DF1053871

Documente

Documentația de atribuire
DUAE

Loturi (2)

Estimat: 17.865.782,94 RON Adjudecat: 18.540.383,69 RON
LotObiectEstimatCâștigătorAdjudecat
1 Lucrări de execuție aferente obiectivului de investiții “Reabil… 17.829.382,94 RON AVRIL 18.504.348,84 RON
2 Lucrări de realizare a branșamentului electric la obiectivul de… 36.400 RON ELECTRO-URSA SERVCOM S.R.L. 36.034,85 RON ↓1,0%

Participanți · 3 oferte

Oferta 1 Câștigător Individuala
Ofertant lider
AVRIL S.R.L. CUI RO 2825969
Subcontractanți 4
BEST SECURITY SRL CUI RO 17074134
EDS ELECTRIC SRL CUI RO18774284
PROIECT CONSTRUCT SRL CUI RO 18681592
SESAM PROTECT SRL CUI 27105203
Oferta 2 Câștigător Individuala
Ofertant lider
Oferta 3 Câștigător Individuala
Ofertant lider
MIS GRUP CUI RO 12472562
Subcontractanți 3
INST-NISTOR SRL CUI RO 566132
LOYAL CENTER SRL CUI RO 14709305

Valoare atribuită

18.540.383,69 RON

din 17.865.782,94 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.