Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 52,7% sub estimat
Achiziţionare tonere şi consumabile originale pentru imprimante
- Număr anunț
- SCN1047270
- Autoritate contractantă
- JUDETUL BACAU (CUI 5057580)
- Furnizor / câștigător
- VIC INSERO SRL (CUI 29099973)
- Cod CPV
- 30125110-5 · Toner pentru imprimantele laser/faxuri (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Procedura simplificatacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 242.771,43 RON
- Valoare atribuită
- 114.940,50 RON 52,7% sub estimat
- Data publicării
- 03.07.2019 12:23
- Anunț de atribuire
- SCNA1024829
- Termen limită
- 22.07.2019 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1053893
Documente
Documentația de atribuire
- Caiet de sarcini Achizitionare tonere si consumbile originale pentru imprimante 2019.pdf.p7s
- Clauze contractuale- Achizitionare tonere si consumbile originale pentru imprimante 2019.pdf.p7s
- FisaDate_DF1053893.pdf
- FORMULARE SI MODELE DE DOCUMENTE - Achizitionare tonere si consumbile originale pentru imprimante 2019.pdf.p7s
DUAE
Participanți · 5 oferte
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant lider
VIC INSERO SRL CUI RO 29099973
Oferta 2
Individuala
Ofertant lider
PRODUCTON SRL CUI RO 4528050
Oferta 3
Individuala
Ofertant lider
UNION CO SRL CUI RO 16591086
Valoare atribuită
114.940,50 RON
din 242.771,43 RON estimat
52,7%
Adjudecat la 47,3% din estimat · economie 127.830,93 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.