Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 0,2% sub estimat
Achizitionare Buldoexcavator pentru obiectivul “Dotarea cu Utilaje prformante a Primariei Comunei Nucet , judetul Dambovita
- Număr anunț
- SCN1047261
- Autoritate contractantă
- COMUNA NUCET (CUI 4280345)
- Furnizor / câștigător
- BERGERAT MONNOYEUR SRL (CUI 11359868)
- Cod CPV
- 43212000-2 · Buldozere cu lame orientabile (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Procedura simplificatacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 302.661,15 RON
- Valoare atribuită
- 302.000 RON 0,2% sub estimat
- Data publicării
- 03.07.2019 11:15
- Anunț de atribuire
- SCNA1022154
- Termen limită
- 15.07.2019 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1053964
Documente
Documentația de atribuire
- Caiet de sarcini.pdf.p7s
- Contract de furnizare.pdf.p7s
- DUAE.pdf.p7s
- FisaDate_DF1053964.pdf
- FisaDate.pdf.p7s
- Formulare.pdf.p7s
DUAE
Participanți · 1 ofertă
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant lider
BERGERAT MONNOYEUR SRL CUI 11359868
Valoare atribuită
302.000 RON
din 302.661,15 RON estimat
0,2%
Adjudecat la 99,8% din estimat · economie 661,15 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.