- Număr anunț
- SCN1047252
- Autoritate contractantă
- COMUNA SCORTENI (CONSILIUL LOCAL SCORTENI) (CUI 4535813)
- Furnizor / câștigător
- BERGERAT MONNOYEUR SRL (CUI 11359868)
- Cod CPV
- 43211000-5 · Buldozere (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Procedura simplificatacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 319.327,73 RON
- Valoare atribuită
- 319.300 RON
- Data publicării
- 03.07.2019 10:03
- Anunț de atribuire
- SCNA1021658
- Termen limită
- 15.07.2019 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1053866
Documente
Documentația de atribuire
- 3. Caietul de sarcini.pdf.p7s
- 4. Model Contract - Buldoexcavator.pdf.p7s
- 5. Sectiunea formulare Buldoexcavator Scorteni.rar.p7s
- FisaDate_DF1053866.pdf
DUAE
Participanți · 1 ofertă
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant lider
BERGERAT MONNOYEUR SRL CUI 11359868
Valoare atribuită
319.300 RON
din 319.327,73 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro