Atribuită
Anunț atribuire adjudecat cu 39,1% sub estimat
Servicii pentru supervizarea și managementul contractului de proiectare și execuție lucrări având ca obiect „Relocare, dezvoltare și construire ansamblu medical nou Institutul Clinic Fundeni”
- Număr anunț
- CAN1175053
- Autoritate contractantă
- INSTITUTUL CLINIC FUNDENI (CUI RO4204003)
- Cod CPV
- 71247000-1 · Supraveghere a lucrarilor de constructii (Rev.2)
- Tip contract
- Servicii
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Licitatie deschisacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 50.215.700 RON
- Valoare atribuită
- 30.573.086,49 RON 39,1% sub estimat
- Data anunțului
- 29.09.2026 13:03
- Anunț de participare
- CN1082744
Documente
Anunț de atribuire — documentele, dacă există, se găsesc pe SEAP. Deschide anunțul pe e-licitatie.ro
Participanți · 4 oferte
Oferta 1
Asociere
Ofertant lider
DAVITRAVELL SRL CUI 25056643
Asociați 3
E.T.S. S.p.A. Engineering and Technical Services CUI 02141540167
EUROTEHNICA IT&C SRL CUI RO 26991098
RPA CUI 02776790541
Oferta 2
Individuala
Ofertant lider
EGIS ROMANIA SA CUI RO8549269
Subcontractanți 1
POPP & ASOCIATII CONSULTING ENGINEERS SRL CUI RO16684843
Terți + subcontractanți 1
Egis Bâtiments International CUI FR50 322 868 910
Oferta 3
Asociere
Ofertant lider
DAIO TOTAL CONSTRUCT SRL CUI 33772279
Asociați 7
CONSULTANTA CONSTRUCTII IORDAN SRL CUI RO 17858875
ECM GROUP POLSKA CUI 5252248357
INTERAXIS ENGINEERING S.R.L. CUI 41753561
KENTLER INSAAT PROJE YONETIM CUI 5441160880
MANENS S.P.A. CUI IT04387520283
M INFRA DESIGN & MANAGEMENT S.R.L. CUI 47199695
ROMANHART TECH S.R.L. CUI 50098860
Terți + subcontractanți 1
THEOS SUPERVISOR S.R.L. CUI 50804761
Valoare atribuită
30.573.086,49 RON
din 50.215.700 RON estimat
39,1%
Adjudecat la 60,9% din estimat · economie 19.642.613,51 RON
Vezi pe e-licitatie.roDeschise acum pe acest cod
9 licitații deschise pe 71247000-1 · Supraveghere a lucrarilor de constructi…
Vezi-le pe cele deschise Anunță-mă când apare una nouă — cont gratuitDin ghidul licitațiilor
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.