Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 41,0% sub estimat
Servicii de verificare, pompe submersibile tip FLYGT aflate in administrarea filialaei Teritoriale de IF Dolj.
- Număr anunț
- SCN1047411
- Autoritate contractantă
- AGENTIA NATIONALA DE IMBUNATATIRI FUNCIARE (CUI RO29275212)
- Furnizor / câștigător
- CEFAIN CONSTRUCT SRL (CUI 24721160)
- Cod CPV
- 50511000-0 · Servicii de reparare si de intretinere a pompelor (Rev.2)
- Tip contract
- Servicii
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Procedura simplificatacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 406.229,40 RON
- Valoare atribuită
- 239.711,51 RON 41,0% sub estimat
- Data publicării
- 04.07.2019 16:01
- Anunț de atribuire
- SCNA1024185
- Termen limită
- 24.07.2019 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1054222
Documente
Documentația de atribuire
DUAE
Participanți · 4 oferte
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant lider
CEFAIN CONSTRUCT SRL CUI 24721160
Oferta 2
Individuala
Ofertant lider
ELECTROZIG SA CUI RO 3278428
Oferta 3
Individuala
Ofertant lider
MULTIGAMA SERVICE SRL CUI 34732469
Valoare atribuită
239.711,51 RON
din 406.229,40 RON estimat
41,0%
Adjudecat la 59,0% din estimat · economie 166.517,89 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.