Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 9,0% sub estimat
furnizare carburanti
- Număr anunț
- SCN1047401
- Autoritate contractantă
- Politia Locala Iasi (CUI 18258941)
- Furnizor / câștigător
- OMV PETROM MARKETING SRL (CUI 11201891)
- Cod CPV
- 09100000-0 · Combustibili (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Procedura simplificatacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 151.260 RON
- Valoare atribuită
- 137.700 RON 9,0% sub estimat
- Data publicării
- 04.07.2019 15:37
- Anunț de atribuire
- SCNA1021305
- Termen limită
- 11.07.2019 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1054250
Documente
Documentația de atribuire
- caiet de sarcini.docx.p7s
- contract.docx.p7s
- declaratie.docx.p7s
- FisaDate_DF1054250.pdf
- noja justificativa 1.docx.p7s
- nota justificativa 2.docx.p7s
- nota justificativa 3.docx.p7s
- nota justificativa 4.docx.p7s
DUAE
Participanți · 3 oferte
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant lider
OMV PETROM MARKETING SRL CUI RO 11201891
Oferta 2
Individuala
Ofertant lider
ALMATAR TRANS SRL CUI RO 13573930
Oferta 3
Individuala
Ofertant lider
ROMPETROL DOWNSTREAM SRL CUI RO 12751583
Valoare atribuită
137.700 RON
din 151.260 RON estimat
9,0%
Adjudecat la 91,0% din estimat · economie 13.560 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.