Atribuită
Anunț de participare
Contract de lucrări de reparaţii curente
- Număr anunț
- RFQ1000139
- Autoritate contractantă
- MINISTERUL APARARII - UM 02605 Bucuresti (CUI RO4221110)
- Furnizor / câștigător
- LUXCON CARPATI S.R.L. (CUI 481338)
- Cod CPV
- 45000000-7 · Lucrari de constructii (Rev.2)
- Tip contract
- Lucrari
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cerere de ofertacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.045.284 RON
- Valoare atribuită
- 1.044.768,13 RON
- Data publicării
- 04.07.2019 14:48
- Anunț de atribuire
- RFQA1000076
- Termen limită
- 16.07.2019 11:30
- Documentație de atribuire
- DF1054164
Documente
Documentația de atribuire
Participanți · 1 ofertă
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant
LUXCON CARPATI S.R.L. CUI RO 481338
Valoare atribuită
1.044.768,13 RON
din 1.045.284 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro