Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 51,8% sub estimat
FURNIZARE ECHIPAMENTE MEDICALE
- Număr anunț
- SCN1047366
- Autoritate contractantă
- SPITALUL CLINIC DE URGENTA SF. PANTELIMON (CUI 4203881)
- Furnizor / câștigător
- PROTON IMPEX 2000 S.R.L. (CUI 9000578)
- Cod CPV
- 33112200-0 · Ecograf (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Procedura simplificatacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 331.568 RON
- Valoare atribuită
- 159.708 RON 51,8% sub estimat
- Data publicării
- 04.07.2019 11:53
- Anunț de atribuire
- SCNA1024616
- Termen limită
- 17.07.2019 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1054033
Documente
Documentația de atribuire
- Caiet de sarcini .docx.p7s
- FisaDate_DF1054033.pdf
- Instructiuni pentru ofertanti.docx.p7s
- Model Contract furnizare.docx.p7s
- Modele formulare.doc.p7s
DUAE
Loturi (4)
Estimat: 331.568 RON Adjudecat: 159.708 RON
| Lot | Obiect | Estimat | Câștigător | Adjudecat |
|---|---|---|---|---|
| 1 | APARAT TESTARE PAP - MEDIU LICHID | 170.000 RON | TUNIC PROD S.R.L. | 17.790 RON ↓89,5% |
| 2 | ECOGRAF | 132.500 RON | PROTON IMPEX 2000 | 131.500 RON ↓0,8% |
| 3 | VIDEOCOLPOSCOP | 18.650 RON | Anulat | — |
| 4 | MICROSCOP | 10.418 RON | Novaintermed S.R.L. | 10.418 RON |
Participanți · 4 oferte
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant lider
PROTON IMPEX 2000 S.R.L. CUI RO9000578
Subcontractanți 1
ULTRASONIC SRL CUI RO 16434774
Oferta 2
Câștigător Individuala
Ofertant lider
NOVAINTERMED SRL CUI RO 6220293
Oferta 3
Câștigător Individuala
Ofertant lider
TUNIC PROD SRL CUI RO 3573061
Valoare atribuită
159.708 RON
din 331.568 RON estimat
51,8%
Adjudecat la 48,2% din estimat · economie 171.860 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.