Acasă · Licitații
· Servicii de colectare, de transport si de eliminare a deseurilor spitalicesti (Rev.2)
Atribuită
Anunț de participare
servicii de colectare, de transport, procesare si eliminare a deşeurilor rezultate din activităţile medicale desfăşurate de către unitatea spitalicească
- Număr anunț
- SCN1047360
- Autoritate contractantă
- SPITALUL DE URGENTA PETROSANI (CUI 4374873)
- Furnizor / câștigător
- STERICYCLE ROMANIA S.R.L. (CUI 15071999)
- Cod CPV
- 90524400-0 · Servicii de colectare, de transport si de eliminare a deseurilor spitalicesti (Rev.2)
- Tip contract
- Servicii
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Procedura simplificatacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 282.000 RON
- Valoare atribuită
- 282.000 RON
- Data publicării
- 04.07.2019 11:09
- Anunț de atribuire
- SCNA1020880
- Termen limită
- 15.07.2019 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1053723
Documente
Documentația de atribuire
- FisaDate_DF1053723.pdf
- SECTIUNEA II Caiet de sarcini Servicii colectare deseuri.doc.p7m
- SECTIUNEA III Model Formulare Servicii colectare deseuri.doc.p7m
- SECTIUNEA IV FORMULAR CONTRACT Servicii colectare deseuri.doc.p7m
DUAE
Participanți · 1 ofertă
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant lider
STERICYCLE ROMANIA S.R.L. CUI RO 15071999
Valoare atribuită
282.000 RON
din 282.000 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro