Atribuită
Anunț de participare
„Servicii de intretinere si reparatii a autovehiculelor din dotarea ST Bacau”
- Număr anunț
- SCN1015588
- Autoritate contractantă
- COMPANIA NATIONALA DE TRANSPORT AL ENERGIEI ELECTRICE "TRANSELECTRICA" S.A. (CUI RO13328043)
- Furnizor / câștigător
- GLOBAL NET SRL (CUI 20549586)
- Cod CPV
- 50112000-3 · Servicii de reparare si de intretinere a automobilelor (Rev.2)
- Tip contract
- Servicii
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Procedura simplificatacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 140.402 RON
- Valoare atribuită
- 140.401 RON
- Data publicării
- 11.09.2018 10:49
- Anunț de atribuire
- SCNA1008046
- Termen limită
- 01.10.2018 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1023067
Documente
Documentația de atribuire
- Caiet_de_sarcini_DA5695_STBC.pdf.p7s
- Contract_DA5695_STBC.pdf.p7s
- FisaDate_DF1023067.pdf
- Formulare_DA5695_STBC.doc.p7s
DUAE
Participanți · 1 ofertă
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant
GLOBAL NET SRL CUI 20549586
Subcontractanți 1
ALIRAZ TRADE SRL CUI RO 30380580
Valoare atribuită
140.401 RON
din 140.402 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro