Atribuită Anunț de participare

Servicii de mentenanță preventivă (revizii) și mentenanță reactivă (reparații) pentru sursele neîntreruptibile (UPS) din dotarea S.N.T.G.N. TRANSGAZ S.A.

Număr anunț
SCN1047335
Autoritate contractantă
Societatea Nationala de Transport Gaze Naturale TRANSGAZ SA (CUI RO13068733)
Furnizor / câștigător
INTERFRIG SERVICE SRL (CUI 16324020)
Cod CPV
50532400-7 · Servicii de reparare si de intretinere a echipamentului de distributie electrica (Rev.2)
Tip contract
Servicii
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Procedura simplificata
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
99.975 RON
Valoare atribuită
99.975 RON
Data publicării
04.07.2019 08:35
Anunț de atribuire
SCNA1026557
Termen limită
16.07.2019 15:00
Documentație de atribuire
DF1054032

Documente

Documentația de atribuire
DUAE

Participanți · 1 ofertă

Oferta 1 Câștigător Individuala
Ofertant lider
INTERFRIG SERVICE SRL CUI RO 16324020

Valoare atribuită

99.975 RON

din 99.975 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.