Atribuită
Anunț de participare
ACHIZIȚIA UNUI COLATOR PAGINI DE DATE POLICARBONAT
- Număr anunț
- CN1012653
- Autoritate contractantă
- COMPANIA NATIONALA "IMPRIMERIA NATIONALA" S.A. (CUI 2779625)
- Furnizor / câștigător
- PRIMATEHNIC SERVICE SRL (CUI 14348324)
- Cod CPV
- 42000000-6 · Echipamente industriale (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Licitatie deschisacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.440.000 RON
- Valoare atribuită
- 1.439.920 RON
- Data publicării
- 04.07.2019 01:47
- Anunț de atribuire
- CAN1021324
- Termen limită
- 12.08.2019 15:00
- Număr TED (JOUE)
- 2019/S 127-310067
- Documentație de atribuire
- DF1053673
Documente
Documentația de atribuire
DUAE
Participanți · 1 ofertă
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant lider
PRIMATEHNIC SERVICE SRL CUI RO 14348324
Valoare atribuită
1.439.920 RON
din 1.440.000 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro