Atribuită Anunț de participare adjudecat cu 96,6% sub estimat

Servicii de reparare si de intretinere a autovehiculelor si a echipamentelor conexe

Număr anunț
CN1012657
Autoritate contractantă
Serviciul de Ambulanta Judetean Galati (CUI 7465720)
Furnizor / câștigător
BOGCAR QUALITY SRL (CUI 16130210)
Cod CPV
50110000-9 · Servicii de reparare si de intretinere a autovehiculelor si a echipamentelor conexe (Rev.2)
Tip contract
Servicii
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Licitatie deschisa
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
6.520.000 RON
Valoare atribuită
220.802 RON 96,6% sub estimat
Data publicării
04.07.2019 01:46
Anunț de atribuire
CAN1021196
Termen limită
07.08.2019 15:00
Număr TED (JOUE)
2019/S 127-310664
Documentație de atribuire
DF1053655

Documente

Documentația de atribuire
DUAE

Loturi (6)

Adjudecat: 220.802 RON
LotObiectEstimatCâștigătorAdjudecat
1 Mercedes Sprinter 318 CDI – 1 buc si Mercedes Vito 115 CDI – … BOGCAR QUALITY 2 contracte 55.519 RON
BOGCAR QUALITY · contract 3434 · 04.09.2019 55.519 RON
BOGCAR QUALITY · contract 3433 · 04.09.2019
2 Fiat Ducato 250 BAMYA– 9 buc si Fiat Punto 188 BXM 1 A- 1 buc BOGCAR QUALITY 2 contracte 19.133 RON
BOGCAR QUALITY · contract 3435 · 04.09.2019
BOGCAR QUALITY · contract 3436 · 04.09.2019 19.133 RON
3 Volkswagen Crafter - 2 buc , Volkswagen Transporter 2,0 – 4 b… BOGCAR QUALITY 2 contracte 98.544 RON
BOGCAR QUALITY · contract 3438 · 04.09.2019 98.544 RON
BOGCAR QUALITY · contract 3437 · 04.09.2019
4 Citroen Jumper – 7 buc BOGCAR QUALITY 2 contracte 37.885 RON
BOGCAR QUALITY · contract 3439 · 04.09.2019
BOGCAR QUALITY · contract 3440 · 04.09.2019 37.885 RON
5 Ford Transit – 3 buc BOGCAR QUALITY 2 contracte 7.909 RON
BOGCAR QUALITY · contract 3441 · 04.09.2019
BOGCAR QUALITY · contract 3442 · 04.09.2019 7.909 RON
6 Dacia Duster – 2 buc si Dacia Logan – 2 buc BOGCAR QUALITY 2 contracte 1.812 RON
BOGCAR QUALITY · contract 3444 · 04.09.2019 1.812 RON
BOGCAR QUALITY · contract 3443 · 04.09.2019

Participanți · 1 ofertă

Oferta 1 Câștigător Individuala
Ofertant lider
BOGCAR QUALITY SRL CUI RO16130210

Valoare atribuită

220.802 RON

din 6.520.000 RON estimat 96,6%

Adjudecat la 3,4% din estimat · economie 6.299.198 RON

Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.