Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 0,3% sub estimat
Reabilitare si modernizare corp C1= Hala din satul Buda, comuna Aricestii Rahtivani, judetul Prahova
- Număr anunț
- SCN1047538
- Autoritate contractantă
- PRIMARIA ARICESTII RAHTIVANI (CUI 2842927)
- Furnizor / câștigător
- BOTMAN CONSTRUCT SRL (CUI 27239957)
- Cod CPV
- 45211350-7 · Lucrari de constructii de cladiri multifunctionale (Rev.2)
- Tip contract
- Lucrari
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Procedura simplificatacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 590.734,04 RON
- Valoare atribuită
- 588.753,32 RON 0,3% sub estimat
- Data publicării
- 05.07.2019 19:10
- Anunț de atribuire
- SCNA1022236
- Termen limită
- 29.07.2019 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1054571
Documente
Documentația de atribuire
- 1.BORDEROU LISTE CANTITATI.pdf.p7s
- 2.F1, F2.pdf.p7s
- 3. F3, F4 si F5.pdf.p7s
- 4.ARHITECTURA.rar.p7s
- 5.REZISTENTA.rar.p7s
- 6.INSTALATI I CANALIZARE.rar.p7s
- 7.INSTALATII ELECTRICE INTERIOARE.rar.p7s
- Caiet de sarcini general.pdf.p7s
- FisaDate_DF1054571.pdf
- Instructiuni pentru ofertanti.doc.p7s
- Model de contract de lucrari.doc.p7s
- Modele de formulare.doc.p7s
DUAE
Participanți · 1 ofertă
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant lider
BOTMAN CONSTRUCT SRL CUI RO 27239957
Valoare atribuită
588.753,32 RON
din 590.734,04 RON estimat
0,3%
Adjudecat la 99,7% din estimat · economie 1.980,72 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.