Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 9,1% sub estimat
Autocisternă pentru transport și alimentare benzină de aviație (autoalimentator) cu capacitate de 4000-5000 litri
- Număr anunț
- CN1015602
- Autoritate contractantă
- Ministerul Apararii Nationale - Unitatea Militara 01836 (CUI 27036839)
- Furnizor / câștigător
- EUROSPEED SRL (CUI 13069275)
- Cod CPV
- 34133110-2 · Autocisterne de carburanti (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Licitatie deschisacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 850.158 RON
- Valoare atribuită
- 772.380 RON 9,1% sub estimat
- Data publicării
- 03.10.2019 01:35
- Anunț de atribuire
- CAN1025633
- Termen limită
- 31.10.2019 15:00
- Număr TED (JOUE)
- 2019/S 191-463634
- Documentație de atribuire
- DF1064310
Documente
Documentația de atribuire
- Caiet de sarcini.docx.p7s
- FisaDate_DF1064310.pdf
- Fisa tehnica autocisterna.PDF.p7s
- Formulare.docx.p7s
- Instructiuni candidati ofertanti.docx.p7s
- Proiect contract.docx.p7s
DUAE
Participanți · 1 ofertă
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant lider
EUROSPEED SRL CUI 13069275
Valoare atribuită
772.380 RON
din 850.158 RON estimat
9,1%
Adjudecat la 90,9% din estimat · economie 77.778 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.