Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 18,9% sub estimat
Proiectare si executie reabilitare centrală termică str G Baritiu nr 26-28 CLUJ NAPOCA
- Număr anunț
- SCN1047520
- Autoritate contractantă
- UNIVERSITATEA TEHNICA DIN CLUJ NAPOCA (CUI 4288306)
- Furnizor / câștigător
- CLIMAROL PREST SRL (CUI 4738249)
- Cod CPV
- 45331100-7 · Lucrari de instalare de echipamente de incalzire centrala (Rev.2)
- Tip contract
- Lucrari
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Procedura simplificatacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 367.446 RON
- Valoare atribuită
- 297.926,65 RON 18,9% sub estimat
- Data publicării
- 05.07.2019 15:09
- Anunț de atribuire
- SCNA1021604
- Termen limită
- 26.07.2019 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1054416
Documente
Documentația de atribuire
- Contract de executie lucrări-model CENTRALA BAR 26-28.docx.p7s
- C.S. CENTRALA TERMICA BARITIU 26-28 2019.doc.p7s
- FisaDate_DF1054416.pdf
- Formulare executie.docx.p7s
- liste.rar.p7s
DUAE
Participanți · 2 oferte
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant lider
CLIMAROL PREST SRL CUI RO4738249
Oferta 2
Individuala
Ofertant lider
ABCONY SERV S.R.L. CUI RO 32687612
Valoare atribuită
297.926,65 RON
din 367.446 RON estimat
18,9%
Adjudecat la 81,1% din estimat · economie 69.519,35 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.