Atribuită Anunț de participare adjudecat cu 35,5% sub estimat

Echipamente medicale Radiologie Imagistica

Număr anunț
SCN1047519
Autoritate contractantă
UNIVERSITATEA DE MEDICINA SI FARMACIE "VICTOR BABES" TIMISOARA (CUI 4269215)
Furnizor / câștigător
MEDIST IMAGING & P.O.C. SRL (CUI 24205100)
Cod CPV
33112200-0 · Ecograf (Rev.2)
Tip contract
Furnizare
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Procedura simplificata
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
494.117 RON
Valoare atribuită
318.800 RON 35,5% sub estimat
Data publicării
05.07.2019 15:05
Anunț de atribuire
SCNA1027422
Termen limită
25.07.2019 15:00
Documentație de atribuire
DF1054486

Documente

Documentația de atribuire
DUAE

Participanți · 4 oferte

Oferta 1 Câștigător Individuala
Ofertant lider
Oferta 2 Individuala
Ofertant lider
Oferta 3 Individuala
Ofertant lider
SUPERMEDICAL SRL CUI 21203776
Subcontractanți 1
Încă 1 ofertă

Vezi toți ofertanții — asociați, terți, subcontractanți — grupați pe oferte, + profilul fiecărei companii. Cu Cont Pro.

Deblochează cu Pro

Valoare atribuită

318.800 RON

din 494.117 RON estimat 35,5%

Adjudecat la 64,5% din estimat · economie 175.317 RON

Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.