Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 0,3% sub estimat
Proiectare Republicii 35
- Număr anunț
- CN1012728
- Autoritate contractantă
- JUDETUL BIHOR (CUI 4244997)
- Furnizor / câștigător
- NOVARTIS SRL (CUI 16306392)
- Cod CPV
- 71242000-6 · Pregatire de proiecte si proiectare, estimare a costurilor (Rev.2)
- Tip contract
- Servicii
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Licitatie deschisacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 747.220 RON
- Valoare atribuită
- 745.000 RON 0,3% sub estimat
- Data publicării
- 05.07.2019 01:49
- Anunț de atribuire
- CAN1029939
- Termen limită
- 06.08.2019 15:00
- Număr TED (JOUE)
- 2019/S 128-313566
- Documentație de atribuire
- DF1053916
Documente
Documentația de atribuire
- 1 Documentatie tehnica.rar.p7s
- 2.Arhitectura.rar.p7s
- 3.Structura.rar.p7s
- 4 Memoriu IE Consiliul Judetean R3.rar.p7s
- 5 Sanitare-termice.rar.p7s
- 6 Electrice.rar.p7s
- Caietul de sarcini.pdf.p7s
- Contract de servicii.pdf.p7s
- FisaDate_DF1053916.pdf
- FORMULARE model.doc.p7s
DUAE
Participanți · 1 ofertă
Oferta 1
Câștigător Asociere
Ofertant lider
NOVARTIS SRL CUI 16306392
Asociați 1
MIRO GRUP SRL CUI RO 3457890
Valoare atribuită
745.000 RON
din 747.220 RON estimat
0,3%
Adjudecat la 99,7% din estimat · economie 2.220 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.