Atribuită Anunț de participare adjudecat cu 58,8% sub estimat

AUTOVEHICULE

Număr anunț
CN1012743
Autoritate contractantă
Institutul National de Cercetare Dezvoltare Medico Militara Cantacuzino (CUI 15203810)
Furnizor / câștigător
DELTAMED SRL (CUI 9434372)
Cod CPV
34114121-3 · Ambulante (Rev.2)
Tip contract
Furnizare
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Licitatie deschisa
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
800.000 RON
Valoare atribuită
330.000 RON 58,8% sub estimat
Data publicării
05.07.2019 01:47
Anunț de atribuire
CAN1024977
Termen limită
06.08.2019 15:00
Număr TED (JOUE)
2019/S 128-312514
Documentație de atribuire
DF1053929

Documente

Documentația de atribuire
DUAE

Participanți · 1 ofertă

Oferta 1 Câștigător Individuala
Ofertant lider
DELTAMED SRL CUI RO 9434372

Valoare atribuită

330.000 RON

din 800.000 RON estimat 58,8%

Adjudecat la 41,3% din estimat · economie 470.000 RON

Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.