Atribuită Anunț de participare adjudecat cu 0,2% sub estimat

Servicii de mentenanță a sistemului informatic din cadrul proiectului „Soluţii informatice integrate pentru gestiunea registrului agricol în format electronic şi managementul activităţilor interne ale instituţiilor publice în cadrul parteneriatului dintre Consiliul Judeţean Teleorman şi 15 UAT-uri”.

Număr anunț
CN1012731
Autoritate contractantă
JUDETUL TELEORMAN (CUI 4652686)
Furnizor / câștigător
ADVANCED TECHNOLOGY SYSTEMS SRL (CUI 2649587)
Cod CPV
72267000-4 · Servicii de intretinere si reparatii de software (Rev.2)
Tip contract
Servicii
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Licitatie deschisa
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
715.578 RON
Valoare atribuită
714.000 RON 0,2% sub estimat
Data publicării
05.07.2019 01:47
Anunț de atribuire
CAN1024939
Termen limită
12.08.2019 15:00
Număr TED (JOUE)
2019/S 128-313437
Documentație de atribuire
DF1053974

Documente

Documentația de atribuire
DUAE

Participanți · 1 ofertă

Oferta 1 Câștigător Individuala
Ofertant lider

Valoare atribuită

714.000 RON

din 715.578 RON estimat 0,2%

Adjudecat la 99,8% din estimat · economie 1.578 RON

Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.