Ofertă acceptată Cumpărare directă

Lucrari de recompartimentare

Număr anunț
DA40661249
Autoritate contractantă
ORASUL CORABIA (CUI 4716810)
Furnizor / câștigător
DOMO PLAST PRODUCT S.R.L. (CUI 53050727)
Cod CPV
45450000-6 · Alte lucrari de finisare a constructiilor (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
20.480,39 RON
Valoare atribuită
20.480,39 RON
Data publicării
18.06.2026 13:48
Termen limită
23.06.2026 17:00
Data finalizării
19.06.2026 09:09

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

20.480,39 RON

din 20.480,39 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.