Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 9,4% sub estimat
MODERNIZARE STRAZI IN COVASANT, LOCALITATEA COVASANT,ETAPA II, JUDETUL ARAD
- Număr anunț
- SCN1047542
- Autoritate contractantă
- COMUNA COVASANT (CUI 3520253)
- Furnizor / câștigător
- PIATRA BALAST IMPEX SRL (CUI 23024181)
- Cod CPV
- 45233252-0 · Lucrari de imbracare a strazilor (Rev.2)
- Tip contract
- Lucrari
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Procedura simplificatacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 2.892.957 RON
- Valoare atribuită
- 2.620.805,77 RON 9,4% sub estimat
- Data publicării
- 07.07.2019 23:38
- Anunț de atribuire
- SCNA1023709
- Termen limită
- 23.07.2019 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1054172
Documente
Documentația de atribuire
- 05 D. Profiluri transversale curente (1).pdf.p7s
- 18114_5c88904a-1ac6-4f2e-8dda-0b3d2fe0e3db.xml.p7s
- Clauze contractuale.doc.p7s
- DUAE (4).pdf.p7s
- FisaDate_DF1054172.pdf
- FORMULARE .docx.p7s
- IV. Caiete de sarcini.pdf.p7s
- PROIECT TEHNIC 1.rar.p7s
- PROIECT TEHNIC 3.rar.p7s
- PROIECT TEHNIC 4.rar.p7s
DUAE
Participanți · 2 oferte
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant lider
PIATRA BALAST IMPEX SRL CUI RO23024181
Terți susținători 1
DUGARO SRL CUI 18882960
Oferta 2
Individuala
Ofertant lider
Porr Construct SRL CUI RO 16601724
Valoare atribuită
2.620.805,77 RON
din 2.892.957 RON estimat
9,4%
Adjudecat la 90,6% din estimat · economie 272.151,23 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.